Body Evolution Studio modelowania sylwetki na Dzikiej - Centrum

Body Evolution studio modelowania sylwetki, które mieści się w Śródmieściu na ulicy Dzikiej, to idealne miejsce jeśli chcesz zabdać o formę, a nie lubisz klasycznej siłowni. 

Urządzenia powstały z misją promowania zdrowego trybu życia i wyzwalania aktywności i są dopasowane do aktualnego trybu życia człowieka, czyli zarówno potrzeby atrakcyjnego wyglądu, jak i nagminnego braku czasu. Rozbudowana funkcjonalność (m.in. podczerwień, aromaterapia, chromoterapia) pozwala efektywnej walczyć ze zbędnymi kilogramami. Korzystając z bieżni z podczerwienią, osiągniemy lepsze efekty, niż ćwicząc na zwykłej bieżni – ćwiczenia w specjalnych warunkach maksymalizują skuteczność aktywności fizycznej. Dodatkową zaletą urządzeń jest ich wyjątkowy design – świetnie wpasowują się w nowoczesny wystrój salonów urody, klubów fitness oraz wszelkich studiów modelujących sylwetkę, takich jak Body Evolution.

Sprzęt został nagrodzony i wyróżniony na wielu krajowych i międzynarodowych targach oraz konkursach. Zdobył m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne Rozwiązania i Najwyższą Jakość Produkowanych Urządzeń.Zarezerwuj na Portalu Booksy

Body Evolution Warszawa Centrum
ul. Dzika 4a
tel. +48 516 078 079

Prześlij komentarz

0 Komentarze