Nanoplastia - organiczna alternatywa dla keratynowego prostowania włosów

NANOPLASTIA - czy kiedykolwiek słyszeliście o tym zabiegu? Jeśli nie, to dobrze trafiliście, bo powiemy Wam o nim nieco więcej, a nawet pokażemy jak przebiegał. 


CZYM JEST NANOPLASTIA?

Nanoplastia czyli innowacyjny zabieg, który prostuje, wygładza i włosy. Jest to HIT urodowy za granicą. Dotarł w końcu i do Polski, ale powoli zaczyna zyskiwać na popularności i podbijać serca szczególnie właścicielek kręconych oraz trudnych do ujarzmienia włosów. Nanoplastia jest bardzo podobna do kreatynowego prostowania włosów, które jest obecnie jedną z najpopularniejszych technik prostowania włosów w Polsce. Istnieją jednak pewne zasadnicze różnice. Nanoplastia radzi sobie również z grubymi i mocno skręconymi włosami np. afro. Zabieg działa na poziomie cząsteczkowym wnikając w strukturę włosa, zmieniając ją poprzez ingerencję w układ włosa, co prowadzi do wygładzenia i wyprostowania go. Przy okazji jest też nieinwazyjną metodą na rozjaśnienie włosów. Efekty po zabiegu są widoczne natychmiastowo. Otrzymujemy piękne, proste, błyszczące i nie obciążone włosy.
Więcej o nanoplastyce włosów przeczytacie u Eweliny (Revelkove Love) TUTAJ

Zabieg został wykonany w K&K Day Spa Hair Designers na Woli.Prześlij komentarz

3 Komentarze

  1. Zabieg nie jest mi potrzebny, gdyż mam krótkie włosy. Jednak jak zmienię znów zdanie i zapuszczę, to chętnie skorzystam z takiego zabiegu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze miałam proste, chętnie bym je teraz nieco skręciła ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy nie prostowałam moich pięknie wijących się włosów. Byłoby mi szkoda tych uroczych fal.

    OdpowiedzUsuń