Indiba Deep Care w Salveo Naturalne Piękno

Indiba Deep Care. Brzmi tajemniczo? Jest to nie mniej tajemnicze niż magiczne działanie tego urządzenia i wykonywanego za jego pomocą zabiegu. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowania, bo nie tylko w kosmetyce ale i rehabilitacji.


Za pomocą tego sprzętu, w rehabilitacji zmniejsza ból oraz przyspiesza proces leczenia. Jego zastosowanie wskazane jest w przypadku odleżyn, zbliznowacenia tkanek, spastyki, obrzęków, stanów zapalnych, urazów mięśni i stawów, nietrzymania moczu, zwapnienia. Może być stosowane nie tylko u dorosłych ale i dzieci.Jeśli chodzi o kosmetykę, to zyska grono zwolenniczek chcących wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, zredukować rozstępy, fałdki, zmarszczki, opuchliznę.


Zajrzyj do justyna_wizaz (klik) i zobacz, jak krok po kroku wygląda taki zabiegDodatkowo Salveo to jeden z tylko 4 salonów w całej Warszawie posiadających Indibę a zabiegi oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach. Gabinet jest bardzo ładny, sterylny a personel przyjazny i profesjonalny, ale zobaczcie sami na Salveo Naturalne Piękno oraz naszym opisie salonu (klik)

www.kosmetycznamapawarszawy.pl

Publikowanie komentarza

0 Komentarze