A może by tak czas na masaż?


W dzisiejszych czasach często żyjemy w ciągłym biegu, stresie i zapominamy o chwili relaksu dla siebie. Warto zatrzymać się choć na chwilę i podarować sobie odrobinę relaksu. I takim relaksem może być właśnie masaż. Odpowiednio dobrany do potrzeb to remedium na wiele dolegliwości. Przyznam się szczerze, że sama nie myślę o masażu dopóki nie zacznie mnie gdzieś boleć, a to już zdecydowanie za późno, bo lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego polecam Wam zainwestować w swoje zdrowie i pomyśleć o masażu ciała bądź twarzy w zależności od aktualnych potrzeb.


Kiedy poszukiwałam masażu dla siebie ważnie było dla mnie miejsce oraz sama osoba, która wykonuje takie zabiegi. Przy okazji wizyty i ćwiczeń na maszynach body shape oraz vibra roll w Body Evolution Warszawa na Dzikiej dowiedziałam się, że mogę również skorzystać z masaży na miejscu, wykonywaniach przez Kasię, która ma magiczne ręce – dosłownie! Po skorzystaniu z masaży wykonanych przez Kasię czuje się zdecydowanie lepiej, rozluźniona i zrelaksowana. Po serii takich zabiegów jestem pewna, że moje ciało na pewno jest mi wdzięczne. Jak przystępowałyśmy do pierwszego masażu moje mięśnie były tak napięte i zbite, że ciężko było się zrelaksować. Wszystko wygląda zupełnie inaczej po kilku takich masażach, kiedy moje ciało rozluźniło się i każdy masaż, to teraz czysta przyjemność.

Z jakich masaży możecie skorzystać w Body Evolution Warszawa?

Masaż klasyczny zwany także szwedzkim, jest najczęściej stosowanym masażem. Masaż ma na celu usunięcie zmęczenie, wpłynięcie pozytywnie na samopoczucie i przede wszystkim zmniejsza nadmierne napięcie mięśni z którym wiele z nas się boryka. W masaży klasycznym zastosowanie odpowiendiej techniki pobudzi nasz układ krążenie, ułatwi pozbycie się przez nasz organizm szkodliwych produktów przemiany materii oraz wzmocni mięsnie, kości i stawy. Masaż klasyczny sprzyja również regeneracji sił i eliminuje ujemne efekty stresu. Stosowany regularnie przeciwdziała starzeniu się i wiotczeniu skóry, ujędrnia mięśnie i poprawia stan zdrowia, staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. W zależności od potrzeb masaż klasyczny może być masażem całego ciała lub skupiać się na plecach. W przypadku dolegliwości można zastosować masaż klasyczny leczniczy.

Masaż antycellulitowy bańką chińską jest rodzajem masażu próżniowego, do którego wykorzystuje się specjalne gumowe bańki modelujące sylwetkę. Jest to niezwykle skuteczny zabieg jeśli chodzi o redukcję cellulitu. Dzięki podciśnieniu wytwarzanemu w bańce, usuwane powietrze zasysa skórę i tkanki pod bańką, co wpływa na intensywne przekrwienie i poprawę elastyczności skóry. Taki masaż pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych przez co pomaga w pozbyciu się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Seria 10 zabiegów zdecydowanie poprawi stan skóry masowanych obszarów. Efekty masaży są już widoczne po pierwszych 2-3 zabiegach. Dla uzyskania najlepszego i długotrwałego efektu zabiegi powinny być wykonywane w serii, 2-3 razy w tygodniu i połączone z dietą oraz uprawianiem sportu.


Masaż antycellulitowy to dość intensywny masaż, którego celem jest eliminacja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz zmniejszenie obwodu ud i pośladków, a także podniesienie pośladków. Podczas masażu następuje manualne “rozbicie” skupisk komórek tłuszczowych, rozgrzanie mięśni i pobudzenie ich do spalania zapasu energetycznego – zgromadzonego w komórkach tłuszczowych. Przyspieszeniu ulega krążenie płynów ustrojowych, co w efekcie stymuluje przemianę materii, usuwane są z organizmu toksyny. Masaż przynosi znakomite efekty w modelowaniu sylwetki i walce z cellulitem. Skóra staje się gładka i napięta, odzyskuje jędrność. Po serii zabiegów widoczne jest również wchłanianie się nadwyżki skóry jeżeli pozostała po odchudzaniu. Dla uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów zabiegi powinny być wykonywane 2-3 razy w tygodniu i połączone z dietą oraz uprawianiem sportu.


Masaż drenaż limfatyczny to masaż mający na celu usprawnienie krążenia limfy i zapobieganie powstawania chorób, które mogą być spowodowane jej zastojem. Taki masaż świetnie likwiduje obrzęki zastoinowe, wysięki limfatyczne, a także skraca czas resorpcji siniaków oraz krwiaków. Co najważniejsze działa oczyszczająco n nasz cały organizm i pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii. Może być stosowany po przebytych chorobach zakaźnych, nowotworowych, po terapii sterydowej czy też jako efekt wspomagający odchudzanie.


Masaż relaksacyjny ciepłym olejem to jeden z najpopularniejszych masaży, to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. W zależności od upodobań naszych Gości, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej – ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. Bez względu na to, czy będzie on mocniejszy, czy delikatny, zawsze wykonujemy go w specjalnie przygotowanym gabinecie i najwyższej jakości ciepłym olejem, dostępnym w kilku zmysłowych zapachach. Olejek rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem, rozluźnia blokady i napięcia mięśniowe, a spokój, blask świec, sącząca się muzyka i zmysłowy zapach odpręża i wprawia w doskonałe samopoczucie.


A jeśli chcecie podarować sobie więcej relaksu zawsze możecie wykonać też masaż twarzy, szyi i dekoltu! Istny relaks.

Polecam Wam serdecznie masaże w Body Evolution Studio Warszawa, szczególnie teraz, kiedy możecie skorzystać z super promocji do 23 grudnia wykupując pakiet 3 masaży 1 otrzymujecie GRATIS, w przypadku zakupu karnetu 7 aż dwa dodatkowe masaże są GRATIS.

A jeśli przegapicie promocję czasową możecie zawsze skorzystać ze stałego rabatu i na haslo: KOSMETYCZNA MAPA WARSZAWY otrzymacie 10% zniżki na wszystko! :)

Autorką artykułu oraz testerką masaży jest Ewelina z Revelkove Love
Zarezerwuj na Portalu Booksy

Body Evolution Warszawa Centrum
ul. Dzika 4a
tel. +48 516 078 079
Prześlij komentarz

0 Komentarze