Zabieg łączony dla cery szarej i zmęczonej z wykorzystaniem HC3 Skinshooter


Szara, zmęczona skóra, zmarszczki i przesuszenia a dodatkowo liczne zaskórniki to zdecydowane wskazanie do zadań specjalnych.

AF Kosmetologia Estetyczna jest najnowszym odkryciem Kosmetycznej Mapy Warszawy, gdzie jedna z naszych dziewczyn oddała się w ręce przesympatycznej właścicielki. 

Kaja, bo to imię naszej dzisiejszej bohaterki miała wykonany wieloetapowy zabieg łączony.

Po demakijażu i dokładnej analizie skóry punktem wstępnym do rozpoczęcia intensywnej pielęgnacji okazało się oczyszczenie twarzy.Za pomocą płynu do demakijażu delikatnie wacikiem rozpuszczono tusz do rzęs, następnie całą buzie umyto żelem oczyszczającym firmy Klapp a potem preparatem oczyszczająco dezynfekującym dla cery tłustej  skłonnej do zanieczyszczeń. 


Kolejnym krokiem, po przygotowaniu skóry do przyjęcia składników aktywnych było nałożenie kwasów chemicznych dedykowanych skórze naczynkowej z efektem liftingującym. Kwasy te powodują zwiększenie produkcji kolagenu a zarazem odświeżenie skóry i zmniejszenie porów. 


Po nim nastąpiło zneutralizowanie pH skóry specjalnym preparatem.


Tak przygotowana skóra została poddana oczyszczaniu manualnemu. Drobne wągry poszły w niepamięć a po ich wyciśnięciu przeprowadzono zabieg darsonwalizacji. Polega on na użyciu prądów d`Arsonvala podczas masowania skóry szklaną końcówką. Łagodzi efekt ingerencji w naskórek, działa bakteriobójczo, przyspiesza proces regeneracji, odżywia, zwiększa absorpcję substancji zawartych w kosmetykach, działa korzystnie na rozszerzone naczynka i przyspiesza przemianę materii w komórkach.


Wisienką na torcie był jednak ten punkt, czyli HC3Skinshooter. Co to jest?


Do tego zabiegu wykorzystuje się nowiutki na rynku sprzęt firmy Klapp stanowiący do mezoterapii bezigłowej. Wykorzystuje on działanie zjawiska elektroporacji. 


W praktyce jest to metoda wprowadzania mikrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzieje się to za pomocą impulsów elektrycznych przy użyciu określonych fal elektromagnetycznych. Impulsy te można regulować, zmieniać ich długość, rodzaj i częstotliwość co pomaga spersonalizowaniu zabiegu i dostosowaniu jego działania do konkretnych potrzeb skóry. Poza samą aparaturą, wykorzystuje się tutaj serum aby wprowadzić składniki aktywne. Wykorzystane zostało serum rozświetlająco rozjaśniające.


Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny a wręcz przyjemny i relaksujący. Na naszym wideo możecie zobaczyć powodowane przed urządzenie skurcze mięśni.


Finałem było nałożenie kremu z aktywnymi komórkami macierzystymi uzyskanymi z ekstraktu jabłka.


W rezultacie powyższych działań skóra stała się widocznie oczyszczona, napięta, bardziej jędrna i rozświetlona. Całość została oceniona na bardzo wysokim poziomie. Miejsce, jego klimat oraz zabieg i personel bardzo przyjemny i godny polecenia.AF Kosmetologia Estetyczna
Solec 81B
00-382 Warszawa
tel.  578 268 729 


 


 
 Odwiedź Kosmetyczną Mapę Warszawy i poznaj miejsca godne uwagi 
 


 

Prześlij komentarz

0 Komentarze