Orient Massage zaprasza na balijski relaks


Piękno jest pojęciem bardzo szerokim i obejmuje również nasze wnętrze. To, co dzieje się w naszych głowach bezpośrednio oddziałuje na część zewnętrzną.

 

Sposoby na utrzymanie równowagi między umysłem a ciałem


Jednym ze sposobów pozytywnie wpływających na samopoczucie a zarazem na ciało jest wypoczynek. Nie zawsze mamy możliwość pozwolić sobie na wyjazd lub kilku godzinne spa. Co wówczas może stanowić substytut i nie zajmie nam bardzo wiele czasu?

Kluczowe jest tu nieco egoistyczne podejście i poświęcenie czasu wyłącznie sobie. Przykładów jest kilka.  Sprawdzonym ostatnio przez Kosmetyczną Mapę Warszawy sposobem jest mentalna podróż na Bali. Kraj orientalny, pachnący kadzidełkami  i słynący m.in. z masaży.  Tu rodowite balijki wychodzą nam naprzeciw oferując cudownie relaksujące masaże.


Słów kilka o Orient Massage


Orient Massage zlokalizowany w samym sercu stolicy oferuje masaże, rytuały oraz unikatową kompozycję zabiegów. Wszystkie usługi skoncentrowane są na trzech wartościach tj.: piękno, zdrowie, harmonia.  Salon ma holistyczne podejście do zdrowia a także wykorzystuje ajurwedę i feng shui. Korzysta z dobroczynnego wpływu muzykoterapii, aromaterapii, minerałoterapii oraz ziołolecznictwa.

Wnętrze Orient Massage


Natychmiast po przekroczeniu progu drzwi poczuć można wyjątkowo energetyzującą, tropikalną atmosferę. 


Ściany pokryte chrobotkiem reniferowym, cudownie zielona witryna, malutka fontanna i wiszący kosz, w którym relaksować można się przy uspokajającym dźwięku płynącej wody, zapachu kadzidełek i naturalnej mieszanki herbat. 


Kolorystyka ścian utrzymana jest w intensywnych, ciepłych barwach ziemi; rudości, bordo, złoty brąz.


Wszystko to otulone jest żółtym światłem dużych, nowoczesnych żarówek. Nie zabrakło tu także wyjątkowej, bardzo głębokiej wanny ze schodkami idealnej na tropikalne kąpiele japońskie.


Znalezione obrazy dla zapytania orient massage logo

Umów się na wizytę przez portal Booksy

Znalezione obrazy dla zapytania orient massage logoPrześlij komentarz

0 Komentarze