Lifting RF ThuzzleCiepło czyni cuda. Czy rzeczywiście? Odwiedzając Gabinet Odnovy na warszawskim Wilanowie, pod lupę wzięłyśmy urządzenie Thuzzle.
Fale radiowe Thuzzle to nowoczesny i w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który ma wielorakie zastosowanie.Efekty działania:


Redukuje zmarszczki, rozstępy, cellulit

Uelastycznia skórę

Modeluje owal twarzy

Redukuje tkankę tłuszczowąJak działa Thuzzle?


Urządzenie emituje fale wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej RF. Po dotarciu do tkanek następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale wnikając w strukturę skóry, nagrzewają tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe co sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się “podciągając” zwiotczałą skórę. Działanie fal radiowych RF aktywnie stymuluję proces syntezy włókien kolagenowych oraz ich regenerację. Na skutek oddziaływania fal radiowych RF na tkanki zwiększa się gęstość, napięcie, elastyczność oraz koloryt skóry. Fale aktywizują ponadto fibroblasty do większej produkcji kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu zyskuje się efekt wypełnienia zmarszczek i naturalnych ubytków dermatologicznych.


Wytwarzanie w tkankach ciepła poprzez fale elektromagnetyczne nazywane jest diatermią. Oznacza to, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz.Bezpieczeństwo i dokładność zabiegu


• Kontrola temperatury online na wszystkich głowicach oraz natychmiastowy wykaz graficzny dla bezpieczeństwa i maksymalnej efektywności każdego zabiegu

• Kontrola ruchu z akcelerometrem: głowice nie przekażą energii, jeśli zabieg nie będzie wykonywany prawidłowo

• Rozpoznawanie skory: głowice nie przekażą ̨ energii, jeśli nie poczują ̨ prawidłowego kontaktu ze skórą pacjentaKiedy już wiecie jak i na co działa Thuzzle, pora na opis przebiegu.


W  Gabinecie Odnovy, Pani Karolina, osoba o ogromnej wiedzy, z doświadczeniem i precyzją dokonała analizy skóry poprzedzonej dokładnym demakijażem. Najczęstszym obszarem zabiegowym jest twarz i żuchwa.

Głowica urządzenia porusza się po skórze okrągłymi ruchami. Poślizg a zarazem ochronę przed podrażnieniami zapewnia żel do ultradźwięków.


Efekt zmniejszenia podwójnego podbródka i obkurczenia chomików jest zauważalny od razu. Zabieg trwa około 20 minut. Jest całkowicie bezbolesny a wręcz relaksujący. Czuć minimalne ciepło, bezpiecznie dopasowane tak, by nie czuć dyskomfortu.Zabieg taki warto powtórzyć kilka razy  w odstępie min. 7 do max. 14 dni celem utrwalenia i pogłębienia efektów.Jeśli chcesz się przekonać o działaniu Thuzzle, tu możesz dokonać rezerwacji terminu.

Część informacji pochodzi ze strony producenta Thuzzle Thermic  Mixed Technology


Prześlij komentarz

0 Komentarze