Opalanie natryskowe w K&K Day SpaMamy Kochani już początek lutego. O gorących promieniach słońca nie ma jeszcze mowy 😞. Co zrobić, kiedy tak bardzo tęsknimy za opalonym ciałkiem i nie chcemy wyglądać jak duch? Jest na to proste, szybkie i bezpieczne rozwiązanie - opalanie natryskowe.

Kilka dni temu Monika skorzystała z takiego zabiegu w salonie K&K Day Spa. Całość przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Zacznijmy jednak od początku... 


Najpierw wykonano suchy peeling solny całego ciała, a wszystko po to aby efekt utrzymał się na skórze jak najdłużej. Następnie Monika zmyła go z siebie pod prysznicem i dokładnie wytarła ciało ręcznikiem (to ważne!)
Kolejny etap to już samo opalanie. Przeznaczony jest do tego specjalny, czarny namiot, zabezpieczający przed kontaktem niepożądanych przedmiotów ze sprayem.


W nim równomiernie spryskano preparatem koloryzującym. Odcień został indywidualnie dobrany do jasnej karnacji a w tym wypadku wybór padł na Cappuccino.


Po wszystkim trzeba było odczekać 2-3 minuty aż preparat wyschnie i można było się już ubrać. Mniej więcej po 6-8 godzinach konieczny był prysznic (bez żelu) i gotowe !

Opalenizna wygląda pięknie i zdrowo. Z pewnością jest to alternatywa dla osób, które nie mogą/ nie lubią/ nie mają czasu się opalać a chciałyby mieć pięknie opalone ciało w 15 minut.

 

Jest to nieinwazyjny zabieg, który utrzymuje się nawet do 2-óch tygodni. Jeśli zadbamy o naszą skórę to będziemy mogli długo cieszyć się efektem złotej opalenizny. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji skorzystać to serdecznie polecamy.

Varsovia Apartamenty ul.M.Kasprzaka 31 lok. U13  01-234 Warszawa

W K&K Day Spa skorzystaliśmy także z dostępnej w ofercie
- nanoplastii
- masażu lomi lomi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami.

Prześlij komentarz

0 Komentarze