So Cute Lifting Rzęs

Lifting rzęs co to jest?

Jest to jeden z popularniejszych ostatnio zabiegów upiększających dla kobiet. W opozycji do doczepiania rzęs, lifting polega na pracy na rzęsach własnych. Uzyskany efekt jest wyraźny a jednocześnie naturalny.
Lifting keratynowy dodatkowo odżywia włosie powodując, że z każdym kolejnym zabiegiem będą one odrastały coraz mocniejsze.

 

Dla kogo lifting rzęs?

O pięknym spojrzeniu i świeżym wyglądzie marzy każda kobieta.
Lifting będzie idealnym wyborem dla kobiet, które są po zdjęciu doczepianych rzęs celem ich regeneracji, dla osób, które na co dzień się nie malują i dla tych z nas, które chcą nie tylko wzmocnić, zagęścić i wydłużyć naturalne rzęsy, ale też mieć świetną bazę pod tusz.

 

Na czym polega zabieg liftingu rzęs i jak to wygląda w praktyce?

Jest to zabieg kilku etapowy. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu rzęs, nakłada się kolejno preparaty. 


Pierwszym z krów jest nadanie rzęsom określonego kształtu. Za pomocą odpowiedniego preparatu oraz silikonowego wałeczka na górnej powiece nanosi się kosmetyki. W opisywanym u nas artykule stylistki z So Cute Stylizacja rzęs korzystają z firmy InLei, która uznawana jest za jedną z lepszych do laminacji i liftingu rzęs.


Po utrwaleniu kształtu rzęs i ich nawilżeniu robiona jest także henna. 

 

Czy lifting rzęs jest bezpieczny?

Tak, dlatego wiele osób decyduje się na ten zabieg. Jest to metoda bezbolesna i bezpieczna. Oczywiście bardzo dużo zależy także od miejsca, w którym robicie taki zabieg  na jakich kosmetykach zostaje on przeprowadzony. Jak wszystko i wszędzie możliwe są działania niepożądane a w tym wypadku są mocno ograniczone a niedbałość w nakładaniu produktów spowodować może podrażnienie czy zaczerwienienie okolicy oczu. Liftingu rzęs nie powinny robić osoby chorujące na zaćmę, jaskrę oraz zespół suchego oka. Oczywiście bezwzględnym przeciw wskazaniem jest także uczulenie na którykolwiek składnik preparatów używanych do zabiegu.


So Cute Stylizacja Rzęs
Lutniowa 25 
02-388 Ochota, Warszawa, Poland


Prześlij komentarz

0 Komentarze