Dzień Kobiet z Kosmetyczną Mapą Warszawy


Dzień Kobiet w Kosmosie razem z Kosmetyczną Mapą Warszawy

 

Wczoraj, 08 marca, jak co roku o tej porze obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Kobiet.  Z tej okazji Kosmetyczna Mapa Warszawy zorganizowała wydarzenie. Gdzie? W Kosmosie! To kosmetyczny showroom w dogodnej lokalizacji i z większą przestrzenią, która z uwagi na spore zainteresowanie szybko się wypełniła.


Jakie atrakcje przygotowała Kosmetyczna Mapa Warszawy?Początkiem wydarzenia, tuż zaraz po gorącej herbacie i małej czarnej odbyły się warsztaty DIY z tworzenia peelingu kawowego pod patronatem marki kosmetycznej Madame Justine.


Jest to polska firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby własne, tak by skórze podarować to, co dla niej najcenniejsze. Nieustannie poszerza swoją ofertę, a skład kosmetyków idzie w zgodzie z naturą i nie zawiera szkodliwych substancji.


Za pobudzający aromat odpowiadała Bydgoska Palarnia Kawy Lafaye.
Czy wiecie, że ta rodzinna firma wypala aż 3 tony kawy dziennie?! Wychodząc na przeciw potrzebom klienta tworzą na życzenie, z pasją i zaangażowaniem indywidualne marki kaw oraz komponują różnego typu kompozycje smakowe.

Piękną, leśno-kwiatową scenerię stworzyła pracownia florystyczna LoveGarden.  Łączyły ona wiedzę i doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa oraz florystyki, a przy tym szerzy wśród odbiorców świadomość na temat tego jak ważne są rośliny w naszym życiu. Specjalizuje się w stylu boho i rustykalnym, wykorzystując do tego jak najwięcej materiałów pochodzenia naturalnego. Wszystkim zainteresowanym osobom zasponsorowano warsztaty tworzenia lasu w słoikach.


Choć godziny były wczesne jak na alkohol, pojawiło się i wino. Za sprawą kosmicznych mocy Kosmetycznej Mapy Warszawy wino kosmetykiem się stało. Esdor, to firma oferująca kosmetyki oparte na naturalnych składnikach, wyróżniających się dużą zawartością polifenoli winnych.


Relaksująco-lewitująco do tematu  podeszła Aura Spokoju oferująca sesje floatingowe. Czy wiecie co to jest i jakie niesie korzyści? Terapia unoszenia się na wodzie wcześniej znana jako deprywacja sensoryczna obecnie jako terapia ograniczenia bodźców środowiskowych to niesamowity sposób na relaks, regenerację organizmu i ukojenie bólu. To jedyne środowisko, w którym możesz oderwać się od wszelkich bodźców oraz osiągnąć równowagę zarówno fizyczną jak i psychiczną. Aby móc się o tym przekonać, Panie zostały zaproszone na taką właśnie sesję.

Zanieczyszczenia i smog to bardzo aktualny a zarazem niepokojący temat. Jak się przed tym chronić i co robić? Firma Nuev znając powagę zagadnienia stworzyła kosmetyki chroniące przed smogiem i alergiami kontaktowymi. Związki metali ciężkich są odpowiedzialne za zatykanie porów, podrażnienia i niszczenie bariery ochronnej skóry. Tu wykład z teoretyczną wiedzą przeplótł się z praktycznym sprawdzeniem kosmetyków.


Ozdobą każdej kobiety są jej włosy. Co jednak, kiedy ich kondycja jest w bardzo słabym stanie i zamiast cieszyć oko tylko psują humor i nadają trosk? Certyfikowana Organiczna Pielęgnacja Włosów to bezkonkurencyjna jakość produktów NATULIQUE, bowiem w każdym znajduje się ponad 97% organicznych i naturalnych składników aktywnych. Wszystkie produkty do włosów 360BIOCERT ORGANIC przyjechały do nas prosto z Danii.


W trosce o szczupłą sylwetkę i pełne brzuszki pojawiło się Myline  z niskokalorycznymi, słodkimi zamiennikami posiłków oraz koktajlami w różnych smakach. myLINE jest marką, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i planów dietetycznych, mających na celu skuteczną i zdrową redukcję nadmiernych kilogramów. Produkty te, będące pełnowartościowymi zamienniami posiłków, skutecznie pomagają pozbywać się zbędnej tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu masy mięśniowej, zdrowia, energii oraz urody. Są produkowane są na terenie Niemiec oraz Austrii, z najwyższej jakości składników, dzięki czemu gwarantują dostarczenie organizmowi wyjątkowej, potrzebnej każdego dnia dawki mikro oraz makroskładników.

Ale to nie wszystko!

Anrika - stylistka i autorka bloga modowego zaprezentowała 20 najgorętszych hitów tej wiosny i udzielała indywidualnych konsultacji. Nie zabrakło też najnowszej kolekcji projektantki Kay Kitlinsky.


Na każdą z uczestniczek czekały Panie kosmetolog. W  gabinetach można było wykonać bezpłatną analizę skóry za pomocą aparatury.Do wygrania były zestawy kosmetyczne, zabiegi kosmetyczne, masaże i floating. Dla każdej z Kobiet przewidziano paczki z podarunkami oraz bardzo liczne kupony zniżkowe do salonów partnerskich KMW.

W związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy zdradzili, że pojawi się kolejne wydarzenie, na które przyjść będą mogli wszyscy Ci, których zabrakło w niedzielę.Prześlij komentarz

0 Komentarze